اهمیت ساخت سایت اتاق فرار

امکانات منحصر به فرد وب سایت برای معرفی مجموعه شما و پیدا کردن شما از طریق اینترنت این امکان را فراهم می نماید که در این فضا معرفی مناسبی از فعالیت و مرکز خود داشته باشید و به صورت کامل از آن پرده برداری کنید. و اینکه هر کس از هر کجا شهر شما را به راحتی و با بهترین و رایج ترین روش (سرچ در گوگل) پیدا کند.

امکانات تخصصی وب سایت اسکیپ روم

معرفی کامل اتاق فرار شما

در این بخش اگر دارای چند ژانر می باشید تقسیم بندی مناسبی داشته باشید، تا افراد براساس  علاقه خود یک ژانر و اتاق های مربوط به آن را مشاهده کنند.در ضمن برای هر یک از این اتاق ها یک توضیح جذابی از شکل و هدف اتاق فرار بیان نمایید تا آگاهی کاملی نسبت به آن پیدا کنند.

نمایش سانس و امکان رزرو و پرداخت آنلاین

 سیستم نمایش و معرفی سانس ها و رزرو و پرداخت آنلاین این امکان را فراهم نموده تا افراد بتوانند به راحتی رزرو و پرداخت خود را به صورت غیر حضوری و راحت انجام دهند.

گرافیک مناسب

گرافیک و ظاهر سایت شما باید متناسب با فعالیت سایت شما باشد. طراحی تخصصی وب سایت اتاق فرار توسط تیم دارک ویژن با شکل ظاهری متناسب با اسکیپ روم شما می باشد که مشتری را جذب اتاق فرار شما می نماید .

responsive بودن سایت

بخش زیادی از دنبال کنندگان شما می توانند از کسانی باشند که از طریق موبایل و یا دیگر ابزارهایی به غیر از کامپیوتر وارد سایت شما شوند به همین دلیل قابلیت واکنش گرا بودن برای سایت ها در حال حاضر برای کاربران و همچنین سئو بسیار مهم می باشد.

سیستم های های ارتباطی

برای برقراری ارتباط بهتر و راحت تر با شما امکاناتی تعبیه شده مانند امکان تماس مستقیم ، دسترسی مستقیم به شبکه های اجتماعی ، دسترسی مستقیم به لوکیشن / مسیر یابی ، فرم آنلاین ارسال پیام ، سیستم عضویت مشتریان ، سامانه پیامکی و موارد دیگر را در سایت خود را قرار دهید تا افراد به راحتی شما را در ارتباط باشند

باشگاه مشتریان

بخشی تحت عنوان آگاهی و برقراری ارتباط با مشتریان (پلیر ها) تعبیه شده با امکاناتی مانند سیستم عضویت مشتریان ، ثبت نظرات و یا تالار گفت و گو ، سامانه پیامکی و اطلاع رسانی از تخفیف ها و … قرار دهید تا افراد به راحتی شما را در ارتباط باشند

آموزش و پشتیبانی

ما نحوه مدیریت و استفاده وب سایت را به طور کامل آموزش می‌دهیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم

سئو سایت اتاق فرار

برای دیده شدن و معرفی اسکیپ روم خود در گوگل به یک سایت در جایگاه مناسب نیاز دارید. سئو SEO سایت اتاق فرار شما توسط تیم تخصصی دارک ویژن انجام شده که احتمال دیده شدن شما را بالا برده و به ارتقا رتبه شما در گوگل و جذب مشتری کمک می کند.

هزینه طراحی سایت تخصصی اتاق فرار

یکی از دغدغه های اکثر افراد در هنگام طراحی سایت، قیمت طراحی سایت می باشد. هر شرکتی با توجه به امکانات ، تجربه و سیاست هایی که دارد می تواند قیمت های متفاوتی را پیشنهاد دهد.

ممکن است برای شما یک قیمت و برای فردی دیگر با اهداف دیگر یک قیمت دیگر را مشخص کند. دلیل اصلی آن، تفاوت در اهداف می باشد. شما برای برآورده کردن هر هدفی نیاز دارید تا یک سری امکانات فراهم آورید. به همین منظور قیمت ها نیز متفاوت است. نوع امکانات سایت، نوع طراحی همه این موارد بستگی به سایت درخواستی شما دارد. 

تیم تخصصی طراحی سایت اتاق فرار دارک ویژن تمامی امکاتات مربوط به سایت را براساس نقشه راه و کار تخصصی اسکیپ روم را در اختیار شما قرار داده و با بهترین امکانات و قیمت ممکن برای شما انجام خواهد داد